Zainwestuj w nieruchomości > Artykuły > Apartamenty Wolności w Gdyni – zamieszkaj w mieście morza i marzeń

Apartamenty Wolności w Gdyni – zamieszkaj w mieście morza i marzeń

Widok na morze i codzienne spacery po piaszczystych plażach oraz urokliwych miejskich uliczkach – właśnie taka może być rzeczywistość Twojego mieszkania. Apartamenty Wolności powstają między Śródmieściem Gdyni a Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym. Dzięki tej lokalizacji przyszli nabywcy zyskają zarówno atrakcyjne zielone sąsiedztwo, jak i dobre połączenie z centrum miasta i całym jego zapleczem handlowo-usługowym.

Czym charakteryzuje się ta inwestycja?

Kameralna inwestycja składa się z dwóch trzypiętrowych apartamentowców  z cichobieżnymi windami i halą garażową, w których łącznie znajdzie się 20 apartamentów o metrażu od 30 do 135 mkw. Do lokali przynależeć będą tarasy i balkony – z tych położonych na najwyższych kondygnacjach będzie roztaczał się piękny widok na morze.

Deweloper zadbał również o odpowiednie zagospodarowanie części wspólnej przed osiedlem. Znajdą się tam chodniki, stojaki rowerowe i niezbędne oświetlenie, a to wszystko w towarzystwie specjalnie zaprojektowanej zieleni. Przyszli mieszkańcy będą mogli też korzystać z sali fitness. Dla zmotoryzowanych przewidziano miejsca parkingowe w hali garażowej. Chętni mogą zakupić również komórki lokatorskie.

 

Apartamenty Wolności – krok w stronę dobrej lokalizacji

Tych, którzy sporo podróżują, nie tylko w odległe miejsca, ale również na co dzień np. do pracy, a nie chcą lub nie mogą korzystać z samochodu, ucieszy bliska lokalizacja Dworca Głównego. W odległości zaledwie dwóch kilometrów od powstającego osiedla funkcjonuje wiele restauracji, kawiarni, sklepów i punktów usługowych. Niedaleko ul. Wolności 18 znajduje się też sklepy i galerie handlowe, Przychodnia Morska, Gdyńska Społeczna Szkoła podstawowa, przedszkole, gabinet stomatologiczny oraz apteka.

Gdynia to miasto atrakcyjne również pod względem oferty kulturalnej. Regularnie organizowane są tu różnorakie wydarzenia teatralne, czytelnicze i filmowe, a także festiwale muzyczne i najbardziej znany Festiwal Filmowy. Osoby zainteresowane poznaniem historii nadmorskiego miasta znajdą tu wiele muzeów oraz innych wartych odwiedzenia miejsc, jak np.  Muzeum Emigracji.

Z kolei miłośnicy aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu mogą korzystać z licznych szlaków pieszych i rowerowych przebiegających przez Trójmiejski Park Krajobrazowy, znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie Inwestycji. I jeszcze jeden niebanalny atut – czas przejścia z mieszkania na plażę zajmie około 20 minut.

Termin ukończenia realizacji zaplanowano na III kwartał 2022 roku.


03.01.2022 r.

autor:

źródło:
zainwestujwnieruchomosci.pl