Zainwestuj w nieruchomości > Artykuły > Infinity Zieleniec Ski & Spa

Infinity Zieleniec Ski & Spa

Szukasz atrakcyjnej nieruchomości, która będzie się wyróżniała niepowtarzalnym klimatem i miała wiele do zaoferowania o każdej porze roku? Zainwestuj w luksusowe apartamenty Zieleniec Ski Arena w Dusznikach-Zdroju.

Wyjątkowa lokalizacja w sercu Ziemi Kłodzkiej 

Jest to ekskluzywny aparthotel znajdujący się w powiecie kłodzkim, który przyciąga turystów zarówno latem, jak i zimą. Uzdrowiskowy klimat, malownicze widoki, mnogość ścieżek pieszych i rowerowych oraz liczne stoki narciarskie to tylko niektóre z atrakcji tego regionu. Sprawia to, że jest on chętnie wybieranym miejscem błogiego relaksu oraz aktywnego wypoczynku. Inwestycja w aparthotele daje możliwość korzystania z luksusowego apartamentu w pięknej okolicy podczas własnego urlopu oraz czerpania z niego korzyści finansowych przez resztę roku. 


Nieruchomość, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów

Infinity Zieleniec Ski & Spa to nowoczesny budynek, zlokalizowany w Dusznikach-Zdroju przy ul. Zieleniec 80A.  Znajduje się w nim 356 mieszkań o powierzchni od 28,64 mkw. do 62,85 mkw. Posiadają one od 1 do 3 pokoi, rozmieszczonych na 11 piętrach. Oprócz tego budynek posiada 3 kondygnacje podziemne, na których znajduje się garaż. Do każdego apartamentu przynależne jest miejsce postojowe, co z pewnością ucieszy zmotoryzowanych lokatorów. Dla wzmocnienia bezpieczeństwa budynek posiada własny monitoring oraz całodobową ochronę. Na terenie Infinity Zieleniec Ski & Spa, oprócz luksusowych apartamentów znajdują się również klub fitness, basen, sauna i inne pomieszczenia rekreacyjne, recepcja, a także pomieszczenie do przechowywania rowerów oraz wózków. Przynależy do niego również boisko sportowe. Osoby wykupujące mieszkania w Infinity Zieleniec Ski & Spa mogą korzystać ze wszystkich tych udogodnień bez ograniczeń. Na terenie budynku działa również klimatyzacja oraz telewizja kablowa. Jego dużą zaletą jest dostosowanie do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową. 
Inwestycja została zakończona i jest gotowa do odbioru.

Ceny zaczynają się od  19 767 zł/mkw. Gwarancja zysku plasuje się na poziomie 7 proc. 

Obecnie wolnych zostało zaledwie kilkadziesiąt apartamentów. 


09.09.2021 r.

autor:

źródło:
zainwestujwnieruchomosci.pl