11 lat na rynku | 400 ha sprzedanej ziemi

Inwestuj w grunty i zarabiaj!

Zainwestuj w nieruchomości Osada Ornowo Zainwestuj w nieruchomości Osada Ornowo Zainwestuj w nieruchomości Osada Ornowo Zainwestuj w nieruchomości Osada Ornowo Zainwestuj w nieruchomości Osada Ornowo Zainwestuj w nieruchomości Osada Ornowo Zainwestuj w nieruchomości Osada Ornowo Zainwestuj w nieruchomości Osada Ornowo

Osada Ornowo

Osada Ornowo
Ilość działek:
Ceny od ok: 50.00 - 160.00 zł/m2
Powierzchnie od ok: 1120.00 - 3753.00 m2
Najbliższe miasto: Ostróda - 2 km


OSADA ORNOWO - Doskonały dojazd, wyjątkowa lokalizacja oraz cisza i spokój nad jeziorem. Miejsce o niezwykle wysokim potencjale inwestycyjnym. 

Lokalizacja:

Teren inwestycyjny znajduje się wwojewództwie warmińsko-mazurskim,wmiejscowości Ornowo, oddalonej 3 km od centrum Ostródy i 25 km od Iławy oraz 36 km od stolicy Warmii i Mazur – Olsztyna. Osada jest oddalona zaledwie 5 km od drogi krajowej S7. Bliskość Ostródy gwarantuje pełnię udogodnień miejskich w cichym,spokojnym miejscu nad jeziorem.

Położenie:


ROZLEGŁE JEZIORO I GĘSTE LASY
Osada położona jest na pagórkowatym terenie. Z trzech stron otoczona jest lasem, tworząc cichy i spokojny zakątek. Atrakcyjne ukształtowanie terenu gwarantuje malowniczy widok z każdego miejscawosadzie.
Inwestycja składa się z 68 działek o powierzchni od 1 120 m² do 3 753 m².
Dostęp do jeziora zapewnia pobliska, piaszczysta plaża, do dyspozycji właścicieli działek.

Rodzaj zabudowy na działkach:

Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, działki przeznaczone są pod zabudowęmieszkaniowąjednorodzinną:
▪ dwukondygnacyjną ▪ z dachem dwu- lub wielospadowym o kącie nachyleniapołaci,wynoszącym30-45°; ▪ nieprzekraczającą 10mwysokości; ▪ o współczynniku intensywności zabudowy nie przekraczającym 20%.
Możliwa budowa: ▪ garaży i budynków gospodarczych.
 

Linia energetyczna, wodociąg, kanalizacja i przyłącze telekomunikacyjne w drodze, przylegającej do osady.
 

Wartość dodana inwestycji:

Poza naturalnym wzrostem wartości gruntu, Inwestor osiąga ponadprzeciętne zyski, na skutek usługowej i posprzedażowej działalności Organizatora.
 

Wynikają one z procesu realizacji umów serwisowych:
 

▪ Umowy Rodzinnego Programu Inwestycyjnego - bezpłatne utrzymywanie terenu inwestycyjnego w kulturze rolnej.

▪ Umowy Rodzinnego Programu Wzrostu Wartości - zagospodarowanie i rozwój terenu osady na skutek uczestnictwa wszystkich właścicieli działek w wspólnym procesie inwestycyjnym.
 

 

Doradcy inwestycyjni
katarzyna mucha
Katarzyna Mucha
+48 605 877 520
katarzyna.mucha@krnmedia.pl
mateusz marchewka
Mateusz Marchewka