11 lat na rynku | 400 ha sprzedanej ziemi

Inwestuj w grunty i zarabiaj!

Zainwestuj w nieruchomości Osada nad jeziorem Kiersztanowskim Zainwestuj w nieruchomości Osada nad jeziorem Kiersztanowskim Zainwestuj w nieruchomości Osada nad jeziorem Kiersztanowskim Zainwestuj w nieruchomości Osada nad jeziorem Kiersztanowskim Zainwestuj w nieruchomości Osada nad jeziorem Kiersztanowskim Zainwestuj w nieruchomości Osada nad jeziorem Kiersztanowskim Zainwestuj w nieruchomości Osada nad jeziorem Kiersztanowskim Zainwestuj w nieruchomości Osada nad jeziorem Kiersztanowskim Zainwestuj w nieruchomości Osada nad jeziorem Kiersztanowskim Zainwestuj w nieruchomości Osada nad jeziorem Kiersztanowskim Zainwestuj w nieruchomości Osada nad jeziorem Kiersztanowskim Zainwestuj w nieruchomości Osada nad jeziorem Kiersztanowskim Zainwestuj w nieruchomości Osada nad jeziorem Kiersztanowskim Zainwestuj w nieruchomości Osada nad jeziorem Kiersztanowskim Zainwestuj w nieruchomości Osada nad jeziorem Kiersztanowskim Zainwestuj w nieruchomości Osada nad jeziorem Kiersztanowskim Zainwestuj w nieruchomości Osada nad jeziorem Kiersztanowskim Zainwestuj w nieruchomości Osada nad jeziorem Kiersztanowskim Zainwestuj w nieruchomości Osada nad jeziorem Kiersztanowskim Zainwestuj w nieruchomości Osada nad jeziorem Kiersztanowskim Zainwestuj w nieruchomości Osada nad jeziorem Kiersztanowskim Zainwestuj w nieruchomości Osada nad jeziorem Kiersztanowskim Zainwestuj w nieruchomości Osada nad jeziorem Kiersztanowskim Zainwestuj w nieruchomości Osada nad jeziorem Kiersztanowskim Zainwestuj w nieruchomości Osada nad jeziorem Kiersztanowskim

Osada nad jeziorem Kiersztanowskim

Osada nad jeziorem Kiersztanowskim
Ilość działek: 81
Ceny od ok: - zł/m2
Powierzchnie od ok: 1012.00 - 19896.00 m2
Najbliższe miasto: Mrągowo


„Magiczne miejsce z zapierającym dech w piersiach widokiem. Jeden z najpiękniej położonych zakątków Mazur.„

 

Lokalizacja

Teren inwestycyjny znajduje się w woj.warmińsko-mazurskim, w miejscowości Kiersztanowo, oddalonej 8 km od Mrągowa. Do terenu osady prowadzi droga asfaltowa, którą w ciągu 30 minut można dojechać do wielu mazurskich miejscowości (Mrągowo, Ryn, Mikołajki, Kętrzyn).

 

Magiczne miejsce z niepowtarzalnym widokiem

Teren osady znajduje się na pofałdowanym, mocno pagórkowatym terenie. Malownicze zielone łąki wraz z unikalnym ukształtowaniem terenu tworzą niespotykany krajobraz z zapierającym dech w piersiach widokiem. Osada od północy graniczy z gęstym, mazurskim lasem. Wschodni kraniec terenu inwestycyjnego sąsiaduje z urokliwie położonym Jeziorem Kiersztanowskim. Dostęp do jeziora zapewnia wspólna, prywatna plaża. Inwestorzy mogą wybierać spośród 81 różnorodnych działek o powierzchni od 1012 m² do 19896 m².

 

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego

Zgodnie z MPZP na terenie inwestycyjnym wyróżnić można:

MN–tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej

ML–tereny zabudowy rekreacji indywidualnejUT–tereny usług turystycznych

ZP–tereny zieleni urządzonej

ZL –tereny lasów

 

Rodzaj zabudowy na działkach

Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, działki przeznaczone są pod zabudowę mieszkaniową (MN), rekreacyjną (ML) lub turystyczną (UT):

▪ dwukondygnacyjną z użytkowym poddaszem;

▪ z dachem o kącie nachylenia połaci, wynoszącym 30-45°; ▪ owspółczynniku intensywności zabudowy nie przekraczającym 20% (MN) i 10% (ML,UT).

▪ O współczynniku powierzchni biologicznie czynnej nie przekraczającym 50% (MN) i 60% (ML,UT)

W szczególnych przypadkach gdy różnica poziomów terenu w obrębie obrysu budynku wynosi 2,00 m i więcej, od strony niższej można stosowaćdodatkową (trzecią) kondygnację użytkową.

Prąd i wodociąg na terenie osady

 

Wartość dodana inwestycji

Poza naturalnym wzrostem wartości gruntu, Inwestor osiąga ponadprzeciętne zyski, na skutek usługowej i posprzedażowej działalności Organizatora. Wynikają one z procesu realizacji umów serwisowych:

▪Umowy Rodzinnego Programu Inwestycyjnego-bezpłatne utrzymywanie terenu inwestycyjnego w kulturze rolnej.

▪Umowy Rodzinnego Programu Wzrostu Wartości-zagospodarowanie i rozwój terenu osady na skutek uczestnictwa wszystkich właścicieli działek w wspólnym procesie inwestycyjnym.

 

Okolica

Mrągowo

▪ Miasteczko Westernowe

▪ amfiteatr

▪ quady, tor kartingowy, off-road, wakepark

▪ paintball, park linowy –Tyrolka

▪ Muzeum Sprzętu Wojskowego

Poręby

▪ ogólnodostępny tor do kolarstwa górskiego

Góra Czterech Wiatrów

▪ stacja narciarska Święta Lipka

▪ Sanktuarium Maryjne Ryn

▪ Loty Balonem

▪ Hotel „Zamek Ryn”

Kętrzyn

▪ Konsulat Świętego Mikołaja

Gierłoż

▪ Wilczy Szaniec (Kwatera Główna Adolfa Hitlera)

▪ Mazurolandia – Park Miniatur

Mikołajki

▪ Park Wodny Tropicana

▪ Klub Malucha z małpim gajem

 

Jezioro Kiersztanowskie

Długie jezioro o pow. 148 ha, połączone z jeziorem Juno, umożliwiającym wodną żeglugę aż do Mrągowa.W sezonie turystycznym po jeziorze Kiersztanowskimkursuje prom spacerowy.

 

 

Doradcy inwestycyjni
katarzyna mucha
Katarzyna Mucha
+48 605 877 520
katarzyna.mucha@krnmedia.pl
mateusz marchewka
Mateusz Marchewka