facebook img

Apartamenty Dźwirzyno – idealna inwestycja nieopodal Bałtyku

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu inwestycję na miarę współczesnych oczekiwań, gwarantującą pewny zysk dla nabywcy. Apartamenty Dźwirzyno to połączenie nowoczesnych rozwiązań, najlepszych technologii i sprawdzonych trendów. Wszystko to składa się na projekt wysokiej jakości, który zachwyca pod wieloma względami. Eleganckie apartamenty pośród licznych basenów, kortów tenisowych, boiska do piłki nożnej, siatkowej, koszykówki i badmintona, a do tego siłownia i fitness to zaledwie zalążek atrakcji, jakie przygotowuje inwestor — Spółka Hotele Gorzelanny.
  • 11.10.2022 r.
  • autor: IzaBella Skalna

Apartamenty Dźwirzyno – zachwycająca inwestycja tuż przy jeziorze

 

Apartamenty Dźwirzyno to inwestycja składająca się ze 144 wyjątkowo urządzonych i wysoce funkcjonalnych apartamentów oraz 23 pokoi w hotelu czterogwiazdkowym. Kompleks 8 budynków o standardzie premium położony jest na 3 hektarowej powierzchni tuż przy jeziorze Resko Przymorskie. Tylko 600 m dzieli tę kameralną inwestycję od Morza Bałtyckiego i zaledwie 10 km od jednej z ulubionych turystycznych miejscowości na północy naszego kraju, jaką bez wątpienia jest Kołobrzeg.

 

Dźwirzyno także przyciąga niemałą uwagę wszystkich tych, którzy marzą o luksusowym wypoczynku pełnym błogiego relaksu w malowniczym otoczeniu. Obecnie to niezwykle atrakcyjna, nadmorska miejscowość, któraprzede wszystkim zapewnia ciszę i spokój z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Inwestując w apartamenty Dźwirzyno, można liczyć nie tylko na zielone tereny pełne lasów, piaszczyste plaże, morską bryzę i czyste powietrze, ale również na aktywną formę rozrywki. Tuż obok znajduje się Centrum Sportu i Rekreacji, gdzie do dyspozycji klientów jest sala fitness i siłownia.

 

Co ciekawe, znajduje się tam również klimatyczny port rybacki i amfiteatr, który z pewnością zainteresuje osoby lubiące wydarzenia kulturalne. Ponadto w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji aktualnie powstaje profesjonalne Centrum Sportów Wodnych. Miłośnicy windsurfingu i kitesurfingu odnajdą się tam jak ryba w wodzie.

 

Apartamenty Dźwirzyno – luksus pełen rozmaitych udogodnień

 

Całość inwestycji charakteryzuje się przestronnymi i dobrze rozświetlonymi słońcem apartamentami, które wyróżnia nowoczesny design oraz wyszukane rozwiązania architektoniczne. Inwestor nie szczędzi na materiałach wykończeniowych najwyższej jakości, dbając o to, aby nawet najmniejszy detal został dopieszczony do maksimum.

 

Hotel znajdujący się na 4 kondygnacjach luksusowego budynku składać się będziez kręgielni, baru oraz klubu bilardowego usytuowanych w podziemiach. Na parterze znajdziemy basen wraz z mocno rozbudowaną strefą SPA, w której klienci będą mogli skorzystać z rozmaitych zabiegów i sauny. Część relaksacyjno-rekreacyjna oprócz basenu zawierać będzie jacuzzi, brodzik dla dzieci, zewnętrzny wodny plac zabaw ze zjeżdżalnią, a także pierwszą w Polsce wirtualną zjeżdżalnię tworzoną z zastosowaniem technologii VR! Oprócz tego na parterze znajdziemyhotelową restaurację pełną wykwintnych i smakowitych dań.

 

Całość obiektu dostarczy wielu miejsc idealnych do spotkań integracyjnych. Wymienić należy tutaj, chociażby przestrzeń na ognisko, grill, parkiet do tańca, a do tego miejsce dla rowerzystów. Osoby, które zagoszczą w apartamentach Dźwirzyno w celach biznesowych, czaka duża sala konferencyjna. Atutem inwestycji będzie duży parking, który pomieści 118 miejsc postojowych, stąd też goście nie będą musieli martwić się o zaparkowanie swojego samochodu.

 

Inwestycja w Dźwirzynie – apartamenty z pewną stopą zwrotu

 

Apartamenty Dźwirzyno to inwestycja, którą z całą pewnością warto się zainteresować m.in. dlatego, że charakteryzuje się niskim ryzykiem poniesienia straty. W dzisiejszych czasach to przede wszystkim wysoce bezpieczna inwestycja i jedna z lepszych lokat zaoszczędzonego kapitału. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w tej okolicy od dłuższego czasu panuje wyraźnie rosnący trend wzrostu cen nieruchomości, co jest dobrą wiadomością w razie chęci późniejszej odsprzedaży.

 

Kolejnym argumentem przemawiającym za zainwestowanie w apartamenty Dźwirzyno jest to, iż obłożenie hoteli w powiecie kołobrzeskim w okresie letnim to aż 98 proc. Co ważne, nocleg kosztuje wówczas przeciętnie 550 zł za dobę. Jest to zatem dochodowy interes, tym bardziej że nabywca otrzymuje gwarantowane 7 proc. czynszu z wynajmu, a do tego 21 dniu pobytu właścicielskiego.

 

Warto również nadmienić, że współpraca odbywać się będzie z profesjonalną firmą, posiadającą aż 25 lat doświadczenia w branży hotelarsko-rekreacyjnej. Biorąc pod uwagę lokalizację, która przyciąga turystów praktycznie przez cały rok, inwestycja jest nie tylko intratna, ale i pewna.

źródło: zainwestujwnieruchomosci.pl
Zobacz inwestycję

podobne prezentery inwestycji

linia
Panorama Lake – Twój wymarzony dom nad jeziorem i z widokiem na góry
Panorama Resort & Spa – zainwestuj w mieszkanie w Perle Polskich Uzdrowisk
Trimare - gwarancja nadmorskiego klimatu przez cały rok