facebook img

Panorama Resort & Spa – zainwestuj w mieszkanie w Perle Polskich Uzdrowisk

Apartamentowiec w Krynicy-Zdroju – na południowym stoku góry Jasiennik.
  • 07.07.2022 r.
  • autor: Maria Gil

Apartamentowiec Panorama Resort & Spa zlokalizowany jest na południowym stoku góry Jasiennik. Kształt obiektu dopasowany jest do otoczenia, dzięki czemu całość prezentuje się harmonijnie. Inwestycja znajduje się w Krynicy-Zdroju – jednym z najchętniej odwiedzanych górskich kurortów w Polsce. Miejsce to nazywane jest również Perłą Polskich Uzdrowisk.


Panorama Resort & Spa w najlepszej lokalizacji

Panorama Resort & Spa znajduje się w Krynicy-Zdroju w Beskidzie Sądeckim. Na szczególną uwagę zasługuje panujący tu mikroklimat, który jest wynikiem m.in. ukształtowania terenu. Doliny Kryniczanki i jej dopływów otoczone są wzgórzami Jaworzyny Krynickiej, Góry Pakowej, Krzyżowej oraz Jasiennika. Nie sposób nie wspomnieć o wspaniałych widokach rozpościerających się z okien Panorama Resort & Spa – na miasto oraz pobliskie wzniesienia.

Apartamentowiec zlokalizowany jest na południowym stoku góry Jasiennik na wysokości 650 m n.p.m. W pobliżu ulokowane są m.in. deptak w Krynicy-Zdroju, wieża widokowa ze ścieżką w koronach drzew, tor saneczkowy, lodowisko, stacja narciarska, park linowy oraz jaskinia solna. Krynicę-Zdrój chętnie odwiedzają osoby spragnione aktywnego wypoczynku, odprężenia w klimatycznym miejscu, a także rodziny z dziećmi.


Apartamenty w kompleksowej ofercie

Kompleksowa oferta rehabilitacyjno-zabiegowa przyciąga turystów, którzy szukają idealnego miejsca do odpoczynku i relaksu w klimatycznym miejscu. Goście mogą skorzystać z m.in. basenu z przeciwprądami, jacuzzi, czterech stref saun, profesjonalnie wyposażonej siłowni, sali fitness oraz centrum SPA i Wellness.

Ponadto w obiekcie mogą odbywać się konferencje, seminaria oraz eventy. Klimatyzowane sale konferencyjne są doskonale wyposażone i dopasowane do tego typu wydarzeń – mogą pomieścić nawet 600 osób. Również znajdująca się w obiekcie restauracja może ugościć tylu klientów jednocześnie.


Architektura wpisana w otaczający krajobraz

Panorama Resort & Spa charakteryzuje się formą dopasowaną do występującego tu ukształtowania terenu. Stylistycznie łączy się zarówno z pozostałą zabudową Krynicy-Zdroju, jak i górskim krajobrazem.


Najwyższy standard wykończenia

Aktualnie trwają prace, które mają na celu wykończenie hotelowych apartamentowców inwestycyjnych w standardzie ponad 4*. W obiekcie znajduje się 127 apartamentów o powierzchni od 29 mkw. do 57 mkw.

Apartamenty są dwu- oraz trzypokojowe z balkonami. Atutem jest także wyposażony aneks kuchenny, co daje gościom pełną niezależność i doskonale sprawdzi się w razie wprowadzenia ewentualnych ograniczeń epidemicznych.


Zainwestuj w Panorama Resort & Spa i zarabiaj 8 proc. w skali roku

Inwestorzy zainteresowani nabyciem apartamentu w Panorama Resort & Spa mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty z 8 proc. zyskiem rocznym. Wynagrodzenie wypłacane jest co miesiąc bez względu na obłożenie obiektu. Jedynym kosztem jest podatek od nieruchomości. Operator opłaca ubezpieczenie lokalu. Ponadto jako właściciele będą mogli przez 12 dni w roku wypoczywać w obiekcie w ramach pobytu właścicielskiego.

Inwestor kupuje samodzielny apartament inwestycyjny wraz z udziałem w gruncie oraz nieruchomości wspólnej. Interesy stron chroni długoterminowa umowa najmu zawierana na okres 10 lat – w każdej chwili istnieje jednak możliwość odkupu apartamentu przez operatora. Po tym czasie umowa może być ponownie podpisana na kolejne 10 lat. Ponadto właściciel nie musi przejmować się najemcami, reklamą oraz zarządzaniem apartamentem – wszystko to spoczywa w rękach doświadczonego operatora.


Podstawowe dane o inwestycji:

  • wykonawca: Panorama Resort & Spa
  • lokalizacja: Krynica-Zdrój, ul. Wysoka
  • rodzaj obiektu: mieszkania na sprzedaż
  • termin oddania: gotowe 

 

Sprawdź pełną ofertę na: www.zainwestujwnieruchomosci.pl/inwestycja/krynica-zdroj/panorama-resort-spa

źródło: zainwestujwnieruchomosci.pl
Zobacz inwestycję

podobne prezentery inwestycji

linia
Panorama Lake – Twój wymarzony dom nad jeziorem i z widokiem na góry
Apartamenty Dźwirzyno – idealna inwestycja nieopodal Bałtyku
Trimare - gwarancja nadmorskiego klimatu przez cały rok