facebook img

Trimare - gwarancja nadmorskiego klimatu przez cały rok

Trimare, bo takie miano otrzymało to osiedle, stanowi dziewięć budynków wysokich na trzy kondygnacje. Głównym atutem inwestycji jest wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja – ta malownicza miejscowość, Sztutowo, jest idealna nie tylko na krótsze wypady na urlop czy długi weekend, ale i na stałe.
  • 07.07.2022 r.
  • autor:

Wyjątkowa inwestycja Dekpol Deweloper powstaje na pachnącej morską wodą i sosnowym lasem Mierzei Wiślanej.

Trimare, bo takie miano otrzymało to osiedle, stanowi dziewięć budynków wysokich na trzy kondygnacje. Głównym atutem inwestycji jest wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja – ta malownicza miejscowość, Sztutowo, jest idealna nie tylko na krótsze wypady na urlop czy długi weekend, ale i na stałe.

Bliskość natury, piaszczystych plaż, na których można znaleźć bursztyny oraz wyjątkowych, właściwych nadmorskim obszarom lasów sosnowych spotykają się tam z będącą w zasięgu ręki bogatą ofertą handlowo-usługową oraz gastronomiczną, umożliwiającą m.in. codzienny dostęp do świeżych ryb. Kameralna atmosfera sprzyjająca wyciszeniu i relaksowi łączy się tu więc z bliskością wszystkiego, co ważne. Pobliska droga ekspresowa S7 zapewnia natomiast wygodne połączenie tej miejscowości z większymi miastami. 

Trimare będzie bardzo kameralne

Osiedle znajduje się w północnej części Sztutowa. W każdym z budynków znajdzie się 21 lokali. Oferta jest różnorodna – apartamenty mają bowiem liczyć od 28 do 49 mkw. powierzchni. Do wyboru będą lokale zarówno jedno-, jak i dwupokojowe. 

Nie zapomniano też o balkonach – przestronnej przestrzeni, która umożliwi wypicie porannej kawy w rześkiej atmosferze na świeżym powietrzu. Wieczorem balkon może stać się doskonałym przedłużeniem apartamentu i stanowić miejsce długich rozmów przy lampce wina lub aromatycznej herbacie. 

Rowery i samochody są mile widziane

Posiadaczy samochodów osobowych z pewnością ucieszy fakt, że do dyspozycji mieszkańców przewidziano naziemne miejsca postojowe. Z myślą o amatorach jazdy na dwóch kółkach zaplanowano natomiast specjalne stojaki na rowery. I słusznie, bo rower z całą pewnością będzie wspaniałym towarzyszem wycieczek, np. do pobliskiej Stegny, Krynicy Morskiej czy oddalonego o 2 godz. jazdy na dwóch kółkach Trójmiasta. W bliskiej odległości od Trimare przebiega bowiem nadmorski szlak rowerowy.

W trosce o bezpieczeństwo osób przebywających na terenie inwestycji zamontowany zostanie zewnętrzny monitoring, a także specjalne urządzenia służące do dezynfekcji powietrza. Przestrzeń będzie kameralna, a przemyślany projekt części wspólnych – m.in. brak dodatkowych ogrodzeń, wewnętrzne ulice, sadzawki, i pomosty – zapewni rodzinną atmosferę i sprawi, że każdy bardzo szybko poczuje się tam jak w domu. Rodziny z dziećmi z pewnością zainteresuje wyjątkowy plac zabaw, który wykonano z naturalnych materiałów, z wykorzystaniem darów pobliskiego morza. Elewacja budynków także silnie nawiązuje do regionu, przypomina bowiem sieć służącą do połowu ryb. 

 

Trimare będzie osiedlem przyjaznym nie tylko mieszkańcom, ale i środowisku. Na terenie inwestycji przewidziano nasadzenia roślinności antysmogowej. Ponadto, by oświetlić przestrzeń wspólną, zamontowane zostanie energooszczędne oświetlenie typu LED. Ogrzewaniem budynku oraz dostępem do ciepłej wody zajmą się natomiast energooszczędne pompy ciepła.

Każdy znajdzie coś dla siebie

Doskonała lokalizacja osiedla to także bliskość Parku Krajobrazowego Mierzei Wiślanej oraz różnorodnych lokalnych atrakcji. W niedalekim sąsiedztwie inwestycji znajduje się Mini ZOO w Jantarze (12 min. samochodem), które ucieszy szczególnie najmłodszych użytkowników Trimare. Dla mieszkańców z zamiłowaniem do adrenaliny także znajdzie się kilka interesujących punktów na mapie, jak np. park linowy czy unikatowy, jeden z niewielu takich obiektów w Europie, Labirynt Stegna Park – największy w Polsce labirynt w polu kukurydzy, w którym wykorzystano elementy technologii rozszerzonej rzeczywistości AR. Zwiedzając okolicę nie można pominąć też Rezerwatu Kormoranów i Czapli Siwej (ok. 6 min.) i Muzeum Zalewu Wiślanego (ok. 6 min.). 

W samym Sztutowie znajduje się również słynny Most Czterech Pancernych – obowiązkowy punkt na mapie każdego miłośnika załogi Rudego 102, bowiem to właśnie ten most zagrał epizod w dwóch odcinkach serialu. 

Urlop, który nigdy się nie kończy

Apartamenty, ze względu na doskonałą lokalizację, mogą stanowić znakomitą lokatę kapitału. Połączenie bliskości licznych atrakcji, infrastruktury handlowo-usługowej i sąsiedztwa malowniczej natury gwarantuje, że w Sztutowie można nie tylko przyjemnie wypoczywać, ale i wygodnie mieszkać na stałe. Znakomicie odnajdą się tam więc miłośnicy relaksu w ciszy oraz bliskiego kontaktu z naturą. 

 

Oddanie I etapu inwestycji do użytkowania zaplanowano na 2023 r.

źródło: zainwestujwnieruchomosci.pl
Zobacz inwestycję

podobne prezentery inwestycji

linia
Panorama Lake – Twój wymarzony dom nad jeziorem i z widokiem na góry
Apartamenty Dźwirzyno – idealna inwestycja nieopodal Bałtyku
Panorama Resort & Spa – zainwestuj w mieszkanie w Perle Polskich Uzdrowisk